Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Przewóz osób Poznań i okolice - różne imprezy

    Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na transport pasażerski, firma Hera-Trans wychodząc temu na przeciw organizuje przewozy osób w Poznaniu. Coraz częściej ludzie nie chcą podróżować środkami transportu publicznego z licznymi przesiadkami, ale wybierają wygodną podróż ze wszystkimi udogodnieniami.

Przewóz osób - Poznań i okolice

     Świadczenie usług pasażerskich jest specyfiką firmy transportowej. Menadżerowie mają świadomość, że przewóz osób w Poznaniu jest korzystną alternatywą dla miejskich form transportu. Można wynająć pojazdy na różne wydarzenia takie jak: wesele, imprezę sportową, czy szkolną wycieczkę dla dzieci.

   Pracownicy firmy mogą zorganizować transport turystów, podróże i transfer na lotniska i dworce kolejowe. Można zamówić przewóz osób z kierowcą lub bez, samochodem na 7/ 8 osób z klimatyzacją i ogrzewaniem. Oferta dotyczy także minibusów na 20/23 osoby oraz autokaru na 34/49/52/57/62 osoby. Przewóz osób – Poznań i okolice oznacza zamawianie samochodu w doskonałym stanie technicznym. Każdy pojazd jest zawsze czysty, dokładnie sprzątany, dlatego pasażerowie mogą cieszyć się komfortową jazdą.

Przewozy osób Poznań - wynajem samochodu z kierowcą

    Wynajem autokarów z kierowcą, firma oferuje do przewozu pasażerów na korzystnych warunkach. Można zarezerwować autokar lub minibus w następujących celach:

  • Przewóz osób na bal i z powrotem
  • Na wycieczki szkolne lub firmowe
  • Na wycieczkę poza miasto z przyjaciółmi lub dużą liczbą gości
  • Przewóz gości weselnych
  • Do transportu pracowników firmy
  • Przewóz osób na wczasy, kolonie i tak dalej.

   Wynajem pojazdu z kierowcą jest jedną z sług firmy świadczącej przewozy osób w Poznaniu. Oferta firmy transportowej cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób fizycznych i prawnych. Koszt wynajmu autokaru z kierowcą jest niski, składa się z wielu czynników: odległości podróży, liczby godzin wynajmu pojazdu, liczby pasażerów i indywidualnych życzeń klienta. Zarówno autokary jak i minibusy oraz samochody do 8 miejsc, są przestronne, wygodne, posiadają dodatkowe udogodnienia (toaleta, lodówka, TV/DVD itp.). Kierowcy przewożący pasażerów mają wieloletnie doświadczenie, bezpiecznie jeżdżą po drogach, ściśle przestrzegając zasad ruchu drogowego.

Przewóz osób Poznań - na ślub/lotnisko

   Wynajem pojazdu z kierowcą na ślub można zamówić w celu: przewiezienia gości z kościoła do sali weselnej, rozwiezienia gości po zakończonej imprezie weselnej.  Aby życie nowożeńców było szczęśliwe i łatwe, początek wspólnego życia nie powinien być przyćmiony przez problemy. A najczęściej zaczynają się one na etapie planowania imprezy weselnej. Ponieważ zaproszeni goście zazwyczaj nie mieszczą się w jednym samochodzie, cała plejada aut jedzie za samochodem nowożeńców. Nie zawsze jest to wygodne: ktoś utknął, nie miał czasu na zawrócenie, a nawet utworzył się korek.

   Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby zamówienie autokaru na ślub lub przewiezienie gości. Przewóz osób – Poznań Hera-Trans posiada różne oferty dostosowane do potrzeb klientów. Jeżeli młoda para pragnie, aby przyjaciele towarzyszyli im do urzędu stanu cywilnego czy podczas robienia sesji fotograficznej mogą skorzystać z przewozu osób minibusem. Wszyscy będą mogli swobodnie komunikować się, spędzać czas w wygodnych warunkach adekwatnych do pogody. Samochody mają zarówno klimatyzację jak też ogrzewanie. Ponadto można skorzystać z przewozu gości weselnych na lotnisko. W ofercie dostępne są również samochody osobowe, które bezpiecznie przetransportują rodzinę, przyjaciół znajomych.

Najciekawsze artykuły

loading...