Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Urządzenia biurowe

Gilotyna do wizytówek

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Przyjęło się, że wizytówki zamawiane są w agencji reklamowej czy drukarni i firma zlecająca nie musi martwic się ich wykonaniem. Jednak wiele firm na pewno woli drukować je samodzielnie, szczególnie że i tak dysponuje zazwyczaj dobrej jakości drukarkami, a papier wizytówkowy różnych rodzajów można kupić obecnie w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie papierniczym.

Gilotyna elektryczna

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wśród gilotyn do blachy czy papieru możemy wyróżnić modele ręczne i elektryczne. Te drugie kosztują o wiele więcej i zwykle są wymiarowo znacznie większe. Za taki sprzęt, jak gilotyna elektryczna zapłacimy średnio 15 000 zł. To oczywiście nie powinno odstraszać tych, którzy potrzebują bardziej wydajnego sprzętu albo np. posiadają małą drukarnię. Najważniejsze, co musimy ustalić przy zakupie dowolnej gilotyny, także elektrycznej, to zakres długości i szerokości cięcia.

Zszywarka do worków- nowa czy używana?

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Decydując się na zakup zaszywarki do worków, warto przed dokonaniem zakupu zastanowić się nad tym, czy kupić nowy bądź używany sprzęt. Jak łatwo się domyślić zakup używanej maszyny pozwala na stosunkowo duże oszczędności. Jednak zawsze należy brać pod uwagę uwarunkowania związane z czynnościami, do jakich narzędzie jest wykorzystywane.