Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Przewóz osób Heratrans

Każda wycieczka wiąże się z dużą ilością spraw organizacyjnych, które trzeba załatwić w terminie. Wśród nich na pewno jest organizacja przewozu na miejsce docelowe. Choć istnieje wiele firm, które świadczą usługi przewozowe, niekiedy lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pojazdu takiego jak autokar czy autobus.

Dlatego też dla każdego, kogo interesuje wynajem autobusów Poznań to miasto, które warto odwiedzić. To właśnie zaraz koło Poznania w Starym Lesie, przy ulicy Obornickiej 117, swoją siedzibę ma firma HERA-TRANS. Jej specjalizacją jest przewóz osób. To firma, która od początku swojego działania dokłada wszelkich starań aby zapewnić usługi transportowe na najwyższym poziomie. Każdy klient HERA-TRANS ma dostęp do doskonale wyposażonej floty pojazdów. Wszystkie przeszły wszelkiego rodzaju testy i przeglądy, które potwierdziły ich nienaganny stan techniczny. Firma zapewnia przewóz dla wycieczek, ale także udostępnia swoje pojazdy do wynajęcia. Dużą zaletą HERA-TRANS są niewątpliwie atrakcyjne ceny za usługi. Sprawia to, że wiele osób, które już wcześniej współpracowały z tą firmą, z chęcią powraca do niej podczas organizacji kolejnej wycieczki czy wyjazdu.

Specjalizacją HERA-TRANS są różnego rodzaju przejazdy grupowe, niekiedy gromadzące nawet do 70 osób. Firma posiada certyfikaty, które umożliwiają przewozy międzynarodowe, co jest niewątpliwie dużym plusem podczas planowania dalszych wyjazdów. Kierowca, zatrudniony przez HERA-TRANS to osoba doświadczona, która zawsze dba o swoich pasażerów. To, w połączeniu z komfortowo wyposażonymi autobusami i autokarami sprawia, że każda wycieczka organizowana z wykorzystaniem firmy HERA-TRANS z całą pewnością będzie przyjemnym przeżyciem.


Logo heratrans

Firma: "HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.

Adres: ul. Obornicka 117 62-002 Suchy Las k. Poznania

Tagi: przewóz osób Poznań i okolice, wynajem busa z kierowcą Poznań, wynajem autokarów Poznań


Udostępnij