Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Budując swój dom jednym z podstawowych elementów wyposażenia będą drzwi wewnętrzne, które montuje się w futrynach każdego pokoju. Warto zadbać o odpowiedni dobór kolorów – tak by pasował do całego wnętrza. Można przecież wybierać spośród drzwi jasnych, ale także i ciemnych.

Szczególnie wybierając meble biurowe warto popatrzeć na całą kolorystykę firmy.

Tutaj najlepiej jest wybrać kolor podobny do mebli, chociaż trzeba uważać również na kolor podłóg czy ścian.  Jeśli wystrój naszego pokoju jest dość ciemny, a kolor ścian z tym się pokrywa, to instalując drzwi wewnętrzne, również w kolorze ciemnym, możemy zbytnio przytłoczyć całość, powodując nudny wystrój wnętrza. Kolejnym elementem na jaki zwrócić należy uwagę jest przeszklenie drzwi.

Drzwi dębowe do biura

Jeśli jest to wejście do pokoju typu pralnia, kuchnia czy też miejsc mało intymnych, przeszklenie może być dość duże – nie ma problemu jeśli szyby w drzwiach pokazują wszystko po drugiej stronie. Jeśli jednak są to drzwi wewnętrzne, montowane do poszczególnych, prywatnych pokojów, to okienka w drzwiach nie powinny pokazywać drugiej strony, tak by każdy zachował choć odrobinę prywatności.

Zobacz więcej na: meble biurowe

Udostępnij

Najciekawsze artykuły

loading...
Poradniki
Pomysł na biznes
Polecane urządzenia do biura
Wiadomości ze świata biznesu