Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Trzy statystyki, które udowodnią Ci zasadność outsourcingu SEO copywritingu

Trzy statystyki, które udowodnią Ci zasadność content outsourcingu SEO copywritingu Gdy Twoja firma rośnie w siłę i rozwija swoje struktury, tworzenie treści staje się istotnym zadaniem. Oczywiście możesz robić to sam, jako CEO lub zlecić budowanie contentu jednemu z pracowników.

Jednak czy takie działanie jest opłacalne?

Pozornie tak, praktycznie… niekoniecznie. Dlaczego? W tekście przedstawię Ci trzy statystyki, które przedstawią Ci moc outsourcingu copywritingu (według Neila Patela).

1. Tylko 42% marketerów uważa, że tworzony przez nich content jest skuteczny Buszując po e-marketingowej stronie Internetu, na pewno spotkałeś się ze stwierdzeniem „Content is a King”. Każda osoba z e-marketingu doskonale zna to powiedzonko. Niestety, zdecydowanie mniejsza grupa posiada odpowiedni warsztat, aby tworzyć wydajne treści. Tworzenie dobrej jakości, merytorycznego contentu może okazać się trudnym zadaniem. Warto zlecić to profesjonaliście, który zrobi to za Ciebie.

2. 93% wszystkich marketerów z sektora B2B korzysta z content marketingu Content marketing to jedna z najprzyjemniejszych metod marketingowych. Nie jest on agresywny, nie skupia się na odsyłaniu grupy docelowej do sklepu lub produktu. Content marketing niesie wiele wartości dla czytelnika. Przede wszystkim jednak content marketring umożliwia zbudowanie relacji i pomostu zaufania między firmą a czytelnikiem. Jest to potężne narzędzie, a wielu marketerów często nie może się zmusić do regularnych publikacji.

Dochodzi tu również brak warsztatu, który objawia się w niewydajnych i nietrafiających do odbiorcy treści. Jeżeli Twojej firmie zależy na odpowiedniej prezencji i budowaniu relacji z odbiorcą (a także potencjalnym klientem), warto postawić na solidne treści, które mogą dostarczyć profesjonalni copywriterzy.

3. 86% ogromnych organizacji outsourcuje copywriting Duże organizacje doskonale wiedzą, jak się promować. Wysokiej jakości content jest obecnie kluczowym narzędziem do podbijania serca internautów i robotów wyszukiwarek. Często organizacje zatrudniają specjalistę od contentu lub mały zespół osób odpowiedzialnych za publikacje.

Content dobry zawsze w cenie

Nie zostawaj w tyle i dbaj o dobry content. Tylko dzięki niemu będziesz w stanie ugruntować swoją pozycję na rynku i wywindować się nad głowy konkurencji.

Udostępnij

Najciekawsze artykuły

loading...
Poradniki
Pomysł na biznes
Polecane urządzenia do biura
Wiadomości ze świata biznesu