Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pierwsza wizyta u ginekologa? Nic strasznego!

Uwaga ginekolog! Ile z nas kobiet, stresowało się przed pierwszą wizytą u ginekologa? Podejrzewam, że większość. Zupełnie obcy facet czy kobieta a my mamy się rozebrać do rosołu i rozłożyć nogi, to jest jedna z tych wizji mało przyjemnych.

Towarzyszący temu stres dodatkowo podsyca panikę i zażenowanie. Dodatkowo nikt nie potrafił nam wyjaśnić, jak przebiega wizyta, czy nawet samo badanie. Jak często zdarzało się tak, że młodzież już współżyjąca ze sobą, nie miała pojęcia o antykoncepcji. Wizja wizyty u specjalisty nie wydawała się przekonująca. Niechciane ciąże i choroby to tylko dwa przykłady tego, czemu można było zapobiec.

A jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć.

Ginekolog - nie taki straszny jak go malują

Wizyta u ginekologa, nie jest tak straszna, żeby nie dbać o swoje zdrowie. Ginekolodzy chcą nam pomóc, doradzić czy nawet dobrać odpowiednią metodę antykoncepcji, zajmie się prowadzeniem ciąży. Ginekolodzy z Warszawy mają różne specjalizacje, prywatne wizyty czy refundowane z NFZ. Jedni specjalizują się w prowadzeniu ciąży inni w leczeniu chorób żeńskiego układu rozrodczego.

Wszystkie specjalizacje znajdziemy w opisach poszczególnych lekarzy. Nikt nam przecież nie zabroni przeczytać opinii o ginekologu, znalezienie ich nie należy do rzeczy najtrudniejszych. Z pomocą przychodzi nam Google. Wpisujemy interesująca nad frazę np. ginekolog Warszawa i przeglądamy opinie i specjalizację danych lekarzy szukając odpowiedniego do nas.

Uwierzcie wizyta u ginekologa to nic strasznego, stres przed wizytą to nie jest stres przed samym lekarzem, tylko przed nieznanym. A teraz pomyślcie, że ten lekarz też się stresuję przed każdą wizytą swoich pacjentów, oni powierzają mu swoje zdrowie.

Udostępnij

Najciekawsze artykuły

loading...
Poradniki
Pomysł na biznes
Polecane urządzenia do biura
Wiadomości ze świata biznesu