Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jak wymienić tłumik?

Układ wydechowy w samochodzie to niezbyt skomplikowana instalacja, jednak jej wymiana lub naprawa jest w stanie nastręczyć nam sporo problemów.

Przed rozpoczęciem wymian elementów układu wydechowego należy dokładnie sprawdzić, czy faktycznie wina zbyt głośnej pracy, skakania obrotów, zbyt dużego lub za małego przelotu związana jest właśnie z tłumikiem.

Jeśli jednak jesteśmy pewni, że wina leży po stronie tłumika, musimy rozejrzeć się na rynku wtórnym lub poszukać oryginalnego, nowego tłumika do swojego auta. Przy wymianie zdejmujemy obejmy oraz odkręcamy opaski i śruby, które scalają tłumik z układem wydechowym. Warto również wymienić gumowe uchwyty, na których spoczywa tłumik.

Wymiana tłumików w warsztacie samochodowym

Oczywiście wszelkich napraw lub wymian dokonujemy na zimnych silniku i układzie wydechowym. Po zamontowaniu tłumika należy wyregulować jego wysunięcie tak, aby nie wystawał ani o nic nie zahaczał. J

eżeli nie czujemy się na siłach przy wymianie tłumika, warto zdecydować się na usługi profesjonalnych warsztatów samochodowych w mieście Gdynia. Wymiana tłumików dla zawodowych mechaników to proste i szybkie zadanie, zajmujące blisko kilka minut.

Poza wymianą tłumików, serwisy i warsztat samochodowy Gdynia oferuje wiele innych komplementarnych usług.

Podczas dokonywania wymiany może okazać się, że problemy związane z kulturą pracy silnika lezą po stronie innego elementu układu wydechowego lub należy szukać ich w zupełnie innym miejscu. Dlatego właśnie oddanie samochodu do warsztatu umożliwia skuteczną i pełną diagnozę stanu pojazdu. Więcej: wymiana tłumików Gdynia

Udostępnij

Najciekawsze artykuły

loading...
Poradniki
Pomysł na biznes
Polecane urządzenia do biura
Wiadomości ze świata biznesu