Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Gilotyna do cięcia papieru jako niezbędne urządzenie w biurze

Artykuły biurowe cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, każdego miesiąca w największych miastach powstają nowe biurowce, które niemal natychmiast zostają oblężone przez chętnych przedsiębiorców. Firmy masowo wykupują nowoczesny sprzęt w nadziei, że któregoś dnia z pewnością się przyda. Jednak czy na pewno? Ten artykuł przybliży Ci działanie poszczególnych elementów wyposażenia biura.


Nie bez przyczyny na pierwszym miejscu naszej listy znalazła się drukarka – kombajn. Jest to niezwykle funkcjonalne i bardzo drogie urządzenie. Pozwala w tym samym czasie skanować dokumenty, oczywiście automatycznie i drukować pliki, nawet w formacie A3. Jest to rewolucyjne urządzenie, które ułatwia pracę, pod jednym warunkiem. Rzeczywiście w Twoim biurze dużo się drukuje. Nie chodzi tu o comiesięczne drukowanie faktur, lecz różnego rodzaju dokumenty dla klientów, materiały szkoleniowe itp. pliki, których przygotowanie na standardowej drukarce zajęłoby Ci więcej niż dzień.
 Gilotyna do cięcia papieru jest równie ważna, jednak wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.

Peleciarka i gilotyna elektryczna jako niezbędne urządzenie w biurze

Sprzęt ten pozwoli Ci przeciąć równo liczne kartki, jednak zastanów się, czy Ty masz potrzebę wycinania dużej ilości kartek. Jeśli potrzeba taka pojawia się raz na miesiąc, kwartał zrezygnuj ze zbędnego wydatku. W tak nielicznych przypadkach z pewnością porazisz sobie korzystając ze zwykłych nożyczek.
Kolejnym jakże biurowym atrybutem jest bindownica. Często kupowana razem z kombajnem, jednak czy wykorzystywana? Jak często robisz materiały, które faktycznie musisz spiąć?

Czy w ogóle takie w Twoim biurze powstają?

Zamiast kupować kolejny sprzęt, z którego później nie będziesz korzystał, skup się na tym, czego faktycznie potrzebujesz. A do oprawienia materiałów wykorzystuj grzbiety wsuwane.
 Ostatnie miejsce przypadło niszczarce, zwłaszcza takiej, która „pożera” do 25 kartek na raz, łącznie ze zszywkami i spinaczami, a dodatkowo niszczy płyty CD. Jest to z pewnością ciekawy gadżet, jednak czy warto wydawać ponad 3000zł na sprzęt, którego nie potrzebujemy? Jeśli w biurze nie ma dokumentów, które zawierają istotne dane klientów bądź Twoje, możesz darować sobie zakup niszczarki. Odpowiednio porwane kartki również zabezpieczą dane poufne przed ciekawskimi oczami, a Twoja kieszeń będzie bogatsza o dodatkową gotówkę.

Udostępnij

Najciekawsze artykuły

loading...
Poradniki
Pomysł na biznes
Polecane urządzenia do biura
Wiadomości ze świata biznesu