Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jakie informacje powinny znaleźć się na wizytówce firmy?

To pytanie stawia sobie wiele osób, które stoją przed wyborem projektu swojej wizytówki. Bardzo wiele z nich popełnia błąd i tworzy wizytówki, które nie pasują do ich branży oraz przesycone są niepotrzebnymi informacjami, które nie wnoszą nic do naszych kontaktów z klientami. Wizytówka powinna zawierać tylko niezbędne informacje jak nr. kontaktowy, adres naszej firmy, adres e-mail czy stronę internetową.

Dobrze jest też podać imię i nazwisko osoby kontaktowej w przypadku firm z większą liczbą pracowników. Niezbędne jest też umieszczenie na naszej wizytówce loga firmy. W internecie możemy znaleźć wiele darmowych projektów wizytówek, jednak ryzyko tego, że ktoś inny już ma podobny projekt, jest bardzo duże. Warto więc zlecić projekt wizytówki profesjonalnej firmie, która zajmie się całym zamówieniem.

Zatem co powinno się znaleźć na wizytówce?

Większość drukarni świadczy też usługi projektowe. Zazwyczaj za niewielką opłatą lub przy większych zamówieniach zupełnie za darmo. Innym argumentem przemawiającym za zleceniem projektu i wydruku naszej wizytówki drukarni jest sprzęt, jakim zostaną przygotowane nasze wizytówki.

Profesjonalne drukarnie posiadają wiele urządzeń, które mają znaczący wpływ na jakość wydruku oraz projektu m.in. gilotyna do wizytówek, która odpowiada za idealne brzegi naszych wizytówek. Duży wpływ na jakość wydruku mają zaawansowane urządzenia drukujące. Na domowej drukarce nie osiągniemy takiej jakości, jaką oferuje nam profesjonalna drukarnia.

Udostępnij

Najciekawsze artykuły

loading...
Poradniki
Pomysł na biznes
Polecane urządzenia do biura
Wiadomości ze świata biznesu