Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Gilotyna do wizytówek przyda się w każdym biurze

Przyjęło się, że wizytówki zamawiane są w agencji reklamowej czy drukarni i firma zlecająca nie musi martwic się ich wykonaniem. Jednak wiele firm na pewno woli drukować je samodzielnie, szczególnie że i tak dysponuje zazwyczaj dobrej jakości drukarkami, a papier wizytówkowy różnych rodzajów można kupić obecnie w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie papierniczym.

Projekt można szybko zamówić lub wykonać samemu na narzędziach dostępnych choćby w internecie i używać go wielokrotnie, zmieniając jedynie dane. Samodzielne drukowanie wizytówek sprawdzi się w firmach, gdzie potrzebne są ich niewielkie ilości, krótkie serie i kiedy często dochodzi do zmian danych.
 Problem, choć łatwy do rozwiązania pojawia się, jeśli dochodzi do wycinania wizytówek.

Ręczne wycinanie to czasochłonne zajęcie, nawet, gdy dysponuje się gilotyną lub trymerem. Na szczęście jest na to proste rozwiązanie, a mianowicie specjalna gilotyna do wizytówek.

Gilotyna elektryczna - jakie mamy rodzaje gilotyny

Jest to rodzaj gilotyny, który znacznie przyspiesza tę czynność. Dzieje się tak, ponieważ gilotyna do wizytówek wykonuje kilka cięć naraz, zamiast jednego, jak standardowa.
Gilotyny do wizytówek są proste w obsłudze. Użytkownik musi jedynie dokładnie ustawić rozmiar wizytówki, aby cięcie zostało wykonane w odpowiednim miejscu. Potem wystarczy już kilka minut, aby mieć plik gotowych do rozdania wizytówek.
Gilotyny do wizytówek to z kolei niezbędne narzędzie drukarni, które zajmują się ich drukiem. Te są już bardziej profesjonalne i pozwalają na jednoczesne cięcie kilku arkuszy. Wiele z nich to profesjonalne i zautomatyzowane urządzenia.

Udostępnij

Najciekawsze artykuły

loading...
Poradniki
Pomysł na biznes
Polecane urządzenia do biura
Wiadomości ze świata biznesu